Prodej autobaterií

U nás zakoupené baterie Vám na počkání zdarma vyměníme.

 

 

 

Pro svoji vysokou kvalitu a spolehlivost prodáváme výhradně autobaterie a motobaterie VARTA. Požadovaný typ aku ( velikost pro Vaše vozidlo ) si můžete najít na odkazu: http://www.varta-automotive.cz/index.php?id=43&L=3 . Běžně máme skladem baterie v rozmezí 41 – 100Ah a to ihned připravené k montáži do vozidla. Ostatní velikosti a některé motobaterie je zapotřebí bjednat předem, jelikož jsou tyto baterie většinou skladovány suché a je zapotřebí tyto baterie zalít a nabít.

 Nová řada BLACK dynamic reprezentuje základní autobaterie pro starší a menší vozidla (rok výroby 2000 a méně), které mají méně náročné vybavení a tím i nižší požadavky na spotřebu energie.
Naše firma nabízí veškerý sortimen těchto autobaterií s kapacitami od 40Ah do 90Ah.

 Díky své vyspělé konstrukci s mikroporézními, vysoce pružnými kapsovými separátory a paprskovitou strukturou mřížek dosahuje autobaterie BLUE dynamic výborných vlastností jak při provozu, tak i skladování. Legování kalciem a stříbrem výrazně prodlužuje životnost a specielní víko s labyrintem výrazně snižuje spotřebu elektrolytu. BLUE dynamic má podstatně delší životnost než klasické baterie a je absolutně bezúdržbový. Baterie je proto uzavřená - bez zátek. Moderní provedení baterie se postará o pohodlnou manipulaci, bezpečnost a celkový komfort.
Naše firma nabízí veškerý sortimen těchto autobaterií s kapacitami od 40Ah do 95Ah. Tato řada nyní obsahuje rovněž speciální typy pro japonská auta, které byly dříve známy jako ASIA dynamic.

 Tato řada nabízí maximální hodnoty Ah/A v rámci celého tria. Nový SILVER dynamic překračuje hodnoty prvovýroby a konkurence. Tento program byl připraven pro vozy vyšší třídy s mnoha elektrickými spotřebiči a pro vozidla s naftovým pohonem.
Naše firma nabízí veškerý sortimen těchto autobaterií s kapacitami od 52Ah do 110Ah.

 ULTRA dynamic s technologií AGM splňuje nejvyšší požadavky kladené na akumulátory v současných vozech s náročnou palubní sítí. Absorbční skleněné mikrovlákno a elektrolyt, který je v tomto mikrovláknu napuštěn zajišťují lepší využití objemu článku a aktivní plochy desek pro zajištění vyšší startovací síly ve studeném počasí a extrémní odolnost proti vibracím, a rovněž i možnost instalace akumulátoru v každé poloze. Uzavřený systém je vybaven speciálním ventilem (VRLA), který zajišťuje v případě potřeby možnost odchodu plynů z akumulátoru. V současné době se tyto baterie vyrábí s kapacitami 70Ah a 95Ah.

 Standardní startovací baterie VARTA představuje původní základní řadu autobaterií. Autobaterie této řady pokrývají nyní především oblasti vozového parku tvořené nákladními automobily a autobusy až po zemědělskou a další speciální techniku. Díky své pokročilé technologii, která zabezpečuje minimální odpařování vody z elektrolytu, umožňují provoz s minimální údržbou po celou dobu své životnosti.
Naše firma nabízí veškerý sortiment těchto autobaterií s kapacitami od 88Ah do 225 Ah.

 

 Pomocí technologie Calcium-stříbro přináší baterie PRO motive novou kvalitu mezi baterie určené pro užitková vozidla a nákladní automobily. Tato technologie, která byla v posledních letech intenzivně a velmi úspěšně testována, má tyto základní přednosti: prodlužuje životnost baterie a startuje i při velmi nízkých teplotách. Tato baterie se také vyznačuje unikátní konstrukcí víka s labyrintem s centrálním odplynováním a ochranou proti zpětnému zážehu. Díky této konstrukci nevyžaduje baterie prakticky žádnou údržbu. Další předností baterie PRO motive je indikátor stavu nabití Varta PowerCheck který se osvědčil již u baterie Silver dynamic.
Přestože se tato baterie objevuje na trhu až nyní, má za sebou tvrdý vytrvalostní trénink. Své klady jistě prokáže na krátkých trasách po městě, ale i na cestách napříč Evropou. Skladovatelnost této baterie navíc činí až 15 měsíců.

Naše firma nabízí všechny typy této autobaterie od 140 Ah do 180 Ah.

 

 Na plný plyn do nové sezóny se špičkovou motocyklovou baterií VARTA. Co vybrat - standard nebo baterii LF s gelovým elektrolitem pro extrémní nároky na výkon a životnost?
Přednosti motocyklové baterie VARTA

  • Dlouhá životnost i v nejtěžších podmínkách.
  • Vysoký startovací výkon díky hodnotám převyšujícím požadavky norem DIN/EN.
  • Snese vysokou zátěž díky robustní speciální konstrukci.

Přednosti motocyklové baterie VARTA LF

  • Bezpečná při překlopení, odolná proti otřesům. Gelový elektrolyt zabraňuje vylití.
  • Vysoký startovací výkon díky hodnotám převyšujícím požadavky norem DIN/EN.
  • Nízké samovybíjení a dlouhá životnost.
  • Absolutně bezúdržbová - není nutné dolévat vodu.

 

Nabízíme veškerý sortiment motocyklových baterií o napětí 6V12V a kapacitách od 2Ah do 32Ah. Jsou to špičkové baterie určené pro všechny typy motocyklů, skůtrů a tříkolek.

 Trakčních baterie firmy VARTA jsou určeny pro širokou škálu aplikací. Nejčastější použití je v zabezpečovacích zařízeních, přenosném světelném dopravním značení, v obytných přívěsech, na odlehlých rekreačních chatách, na lodích, pro úschovu solární energie a v neposlední řadě pro pohon invalidních vozíků.
Zesílená mřížka, vysoce kvalitní speciální izolace a specielní legování mřížek prodlužují těmto bateriím několikanásobně životnost oproti běžným startovacím bateriím.
Pro nejnáročnější aplikace v těžkých provozních podmínkách je určena varianta těchto baterií DRYMOBIL obsahující pevný gelový elektrolyt, který zajišťuje absolutní bezúdržbovost a bezpečnost jejich použití.
Poslední variantou je baterie VARTA Solar navržená pro spolehlivé skladování a používání solární energie.